Renata Gehrke

Psycholog, psychoterapeuta ISTDP 

Renata Gehrke

     


Jestem mgr psychologii, ukończyłam Studium Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii realizowane przez Ośrodek Terapii i Edukacji Psychologicznej w Sopocie  a także Studium Psychoterapii realizowane przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie.  Ukończyłam też wiele szkoleń z zakresu psychologii i psychoterapii takich jak: Praca z grupą, Analityczna terapia grupowa, Zastosowanie sztuki w reakcji post-traumatycznej, Poradnictwo małżeńskie, Problemy wieku dorastania, Trauma i jej konsekwencje wychowawcze, Problematyka wykorzystywania seksualnego dzieci itp.

Ukończyłam jedną z pierwszych w Polsce edycji Core Trainingu – zaawansowanego, całościowego szkolenia w zakresie psychoterapii ISTDP ( Intensive Short Term Dynamic Psychoterapy) uzyskując międzynarodowy certyfikat psychoterapeuty ISTDP wydany przez IEDTA (International Experiential Dynamic Therapy Association) uprawniający do samodzielnego prowadzenia psychoterapii w tym nurcie.

 

Powołałam Wejherowski Ośrodek Terapii i Rozwoju DIALOG oraz Polski Instytut Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej SENTIO. Jestem pomysłodawcą i twórcą Platformy Zrzeszającej Psychoterapeutów ISTDP www.istdp-psychoterapia.pl, redaktorem bloga o ISTDP.

 

Posiadam ponad 15  letnie doświadczenie w pracy psychologicznej i psychoterapeutycznej, zdobywane m.in. w Ośrodku Adopcyjno-Opiekuńczym, w Centrum Interwencji Kryzysowej, w Centrum Pomocy Psychologicznej SPCH/o.G oraz w ramach prywatnej praktyki psychologicznej.